EN      RU
Головна > Новости

Новости


АППАУ запрошує на Форум лідерів промислових АСУ

16 березня в Києві АППАУ проведе 3-ій Форум лідерів промислових АСУ. Як завжди, захід збире керівників та лідерів різних напрямків промислових АСУ та ІТ зі всіх категорій учасників ринку для обговорення найголовніших й найактуальніших спільних тем розвитку.


Цього року головна тема – про співпрацю в розвитку ринку й склад учасників буде розширений на інші хай-тек ринки як ІТ, машино-приладобудування та інші. Програма форуму включає такі питання:

• Ефективна співпраця між вендорами, замовниками та інтеграторами– як головний фактор розвитку ринку. Як її покращити, як створювати та розвивати здорову екосистему ринку.
• Індустрія 4.0: перші реалізації в Україні, орієнтири для розвитку
• Розвиток партнерських мереж: кращий досвід та приклади з ринків АСУ, ІТ, та інших
• Організаційні здатності в інжинірингу, експлуатації та інших дисциплінах – як прискорити розвиток
• Галузеві рішення та кращі практики (Металургія, Харчова промисловість)

Більше детально - див. програму тут. В доповідях візьмуть участь керівники та провідні менеджери компаній ABB, Festo, Klinkmann, Terrasoft, Danfoss, IT-Enterprise, Київської бізнес-школи та інших структур. Родзинка цьогорічного форуму – демонстрація чисельних прикладів ефективної співпраці в розвитку ринку, - від Індустрії 4.0, навчання персоналу і до організації нових конференцій.

Участь в Форумі лідерів дасть змогу керівникам різних рівнів визначати власні плани по розвитку, здобути корисні контакти та інформацію, обмінятись з колегами по найважливішим питанням розвитку промислових підприємств. Форум завжди показує нових та справжніх лідерів АСУ ТП, здатних рухати цей напрямок - й цього року всіх учасників чекає багато цікавих новинок.

На Форумі очікується цього року до 150 учасників. Для підприємств, кінцевих замовників – участь безкоштовна.

ПЕРЕЙТИ НА РЕЄСТРАЦІЮ

28.02.2017