EN      RU
Головна > Новости

Новости


«АСКО-УКРЕМ» запрошує фахівців на свій стенд на elcomUkraine 2017!

Українська електротехнічна Корпорація «АСКО-УКРЕМ» запрошує фахівців на свій стенд на XXI міжнародній виставці elcomUkraine 2017, яка відбудеться 11 – 14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б).

В експозиції «АСКО-УКРЕМ» будуть представлені останні новинки асортименту:
• Автоматичні вимикачі ВА-2017
• Нові серії побутової електроінсталяції
• Цифрові вимірювальні прилади
• Антивандальні металеві кнопки керування серії TY(J)
Автоматичні вимикачі ВА-2017. Рестайлінг популярної серії модульної автоматики, що відповідає сучасним стандартам захисту споживачів електричної енергії. Серія включає моделі у 1, 2 та 3-полюсному виконанні, на номінальні струми від 1 до 63 А, вимикаючої здатності 6кА.

Нові серії побутової електроінсталяції Ct, Cm (зовнішні), Fr (внутрішня) та IP54 (вологозахисна) продовжують тенденцію гармонійного поєднання дизайну, надійності та ергономіки. Оновлені штепсельні колодки серії КП мають удосконалену конструкцію та нові можливості підключення.

Цифрові вимірювальні прилади призначені для застосування у щитовому обладнанні. Діапазон вимірювання величини струму у амперметрів ЦА складає 5 А – прямі вимірювання та 9999 А – непрямі. У вольтметрів ЦВ – 600 В та 9999 В, відповідно.

Антивандальні металеві кнопки керування серії TY(J) мають широке застосовування у несприятливих умовах з підвищеною вібрацією та високою імовірністю механічних пошкоджень. Лінійка містить кнопки з установочними діаметрами 16, 19 та 22 мм, включаючи моделі з підсвічуванням.

Будемо раді вас бачити!

www.acko.ua

16.03.2017