EN      RU
Головна > Карточка мероприятия

Карточка мероприятия


13.04.2017 Конференц-зал №2, пав №3
12:30-13:30
Статична і динамічна компенсація реактивної потужності в мережах низької та середньої напруги, підвищення якості електричної енергії.
Д. Плаксін, начальник відділу систем компенсації реактивної потужності і якості електроенергії, ТОВ "Екніс-Україна"
Компанія "Екніс-Україна" є партнером General Electric (GE) в Україні і пропонує всю гаму обладнання для компенсації реактивної потужності (КРП) і нормалізації якості електричної енергії від провідного світового бренду Nokian Capacitors (Фінляндія), в тому числі: конденсатори і конденсаторні батареї, фільтри гармонік, системи динамічної компенсації реактивної потужності, активні фільтри, системи керування і захисту конденсаторних батарей, токообмежувальні, демпфірувальні, компенсувальні, шунтвальні та фільтрові реактори. Ми здійснюємо прямі поставки обладнання Nokian Capacitors від заводу-виробника. Наші фахівці пройшли вузькоспеціалізовані тренінги та навчальні програми в інжиніринговому центрі Nokian Capacitors у Фінляндії, мають високий професійний рівень і готові під ключ виконати повний комплекс робіт з введення в експлуатацію і модернізації систем компенсації реактивної потужності напругою від 6 кВ, а також забезпечити його гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.
Ми також можемо запропонувати варіанти застосування обладнання від інших виробників, якщо це дозволить забезпечити оптимальні технічні рішення на підставі потреб Замовника.
Вернуться назад