EN      RU
Головна > Новости

Новости


Компанія «ЛОГІКОН» представить тепловізори Testboy (Німеччина)

На виставці «EIA: електроніка і промислова автоматизація» компанія «ЛОГІКОН» представить тепловізори Testboy (Німеччина).

Високочутливі сенсори тепловізорів Testboy дозволяють точно і детально проаналізувати зображення. За допомогою них можна своєчасно виявити проблеми та джерела помилок і тим самим запобігти, наприклад, зупинці виробництва, виникненню пожежі або знизити енергоспоживання. Використовуючи цифрові моделі TV 309, TV 304, TV 294 і TV 295 Touch, такий аналіз можна провести навіть на місці роботи.

ПЗ Testboy Reporter для складання звітів і протоколівВідповідне ПЗ Testboy розроблено фахівцями в області термографії і пристосоване для швидкого складання докладних та інформативних звітів обстеження. Користувачі можуть використовувати форму, структуру і зміст звітів як основу, зберігши право впроваджувати такі графіки і шаблони, а також логотип своєї фірми. Крім того, можна адаптувати радіометричні зображення, тому що зберігається інформація по кожному пікселю. За рахунок цього можна скласти, наприклад, вимірювальні точки і лінійні параметри або змінювати температурну шкалу і колірну палітру. Прораховані результати потім будуть автоматично враховані у звіті.

Тепловізор Testboy TV 294 DigitalЦифровий тепловізор TV 294 Digital з невисокою ціною призначений для універсального використання та завдяки міцній конструкції витримує також екстремальні умови експлуатації. Технологія з використанням частоти зміни кадрів 50 Гц забезпечує отримання чіткого зображення в реальному часі і фіксацію навіть швидких температурних змін у поточному процесі. Численні вимірювальні функції приладу дають можливість проводити аналіз безпосередньо на місці роботи.

Testboy TV 500 FireChief — тепловізор для рятувальних робітTestboy TV 500 FireChief розроблений спеціально для використання пожежниками в екстремальних умовах. Радіометрична камера приводиться в готовність до роботи менш ніж за 20 секунд, вона гарантує абсолютно ясну картинку в будь-якій обстановці, навіть в умовах великого задимлення і в темряві. З нею можна легко працювати в щільних захисних рукавицях, прилад є надійним помічником у пошуку постраждалих або джерел тепла.

ТОВ НВП «ЛОГІКОН»,
офіційний дистриб`ютор WAGO в Україні
вул. Предславинська, 39, Київ, 03150, Україна
тел .: (44) 521-1803, 522-8180
e-mail: info@logicon.ua
www.logicon.ua

11.04.2018