EN      RU
Головна > Новости

Новости


Перенесення термінів проведення виставокШановні партнери!

Від імені Оргкомітету – організатора Міжнародних виставок «elcomUkraine», «SOLAR Ukraine», «EIA: електроніка і промислова автоматизація» та ІІ Міжнародного електроенергетичного форуму IEF висловлюємо Вам свою повагу та інформуємо про наступне.

14 квітня 2021 року була прийнята постанова Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації про продовження дії карантинних заходів та обмежень до 30 квітня 2021 р.

У зв’язку з цим організаторами, після інтенсивних обговорень та консультацій з учасниками виставок, експертами з медицини та робочою групою з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-Covid-19 в Україні, було прийнято рішення про перенесення термінів проведення виставок на 14–16 вересня 2021 р., форуму - на 14 вересня 2021 р.

Підставою для обрання цих дат є більша ймовірність послаблення або скасування карантину по всій території України та зміна правил перетину кордону для іноземних громадян, що дозволить, як ми сподіваємося, долучитися до виставки іноземним компаніям-учасникам, відвідати виставку більшій кількості відвідувачів зі всієї країни та закордону.

Більш детальна інформація - на офіційних ресурсах заходів.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Бажаємо всім міцного здоров’я і чекаємо на зустріч восени 14–16 вересня 2021 року!

З повагою,

Оргкомітет

27.04.2021