EN      RU
Головна > Програма

Програма заходів


, ,
, ,
,
09.04.2019
Конференц-зал №1
11:00-14:00
В. Кивгило, начальник відділу з публічних закупівель, уповноважена особа, Державна установа "Професійні закупівлі";
А. Алексєєва;
Е. Золотарьова
Блок 1. Детально про систему PROZORRO. Теоретична частина.
• В чому полягає ідея системи.
• Авторизовані майданчики та їх функції.
• 4 рівня акредитації.
• Постанова 166 КМУ.
Блок 2. PROZORRO як ринок збуту. Процедури закупівель.
• PROZORRO як ринок збуту.
• Реєстрація на майданчику. Доступний функціонал.
• Що таке закупівельні пороги.
• Допорогові закупівлі. Наказ №10 (оголошення, обов'язкові документи, терміни).
• Відкриті торги (ТД, обов'язкові документи, терміни, конкуренція).
• Тендерна документація — нюанси роботи з нею для постачальника. Кваліфікаційна частина ТД, процедура визначення переможця.
Блок 3.
• Права постачальників. Оскарження.
• "Топ-10" помилок постачальника-початківця при поданні документів.
Блок 4. Питання-відповідь.
14:00-14:30
Є.Г. Ніколаєв, начальник відділу засобів вимірювальної техніки, НВФ VD MAIS
Зі вступом у дію (у липні 2018 року) Закону України "Про енергетичну ефективність будівель" та запровадженням з 1 липня 2019 року обов'язкової сертифікації енергоефективності будівель, галузь енергоаудиту набуває стимулів для системного розвитку.
Яким має бути інструментарій професіонала? Увазі слухачів семінару — розгляд функціональних можливостей сучасного вимірювального обладнання для фахових енергоаудиторів:
• тепловізори,
• аналізатори якості електроенергії,
• прилади контролю якості повітря.
14:30-15:00
О. Бобильов, бренд-менеджер, НВФ VD MAIS;
А. Пуртов, продукт-менеджер, ТОВ "Фенікс Контакт"
Огляд комплексних рішень зі швидкого та простого нанесення написів на клеми, провідники і кабелі, а також на пристрої та устаткування. Розглядається цілісна система, що складається з професійного програмного забезпечення для компонування і маркування, інноваційних систем друку та маркувальних матеріалів для всіх галузей промисловості.
Зносостійке маркування, засноване на використання УФ-світлодіодної технології, лазерне маркування, плоттерне гравіювання, термодрук, стаціонарні та портативні системи маркування, індивідуальне та великосерійне маркування, кольорове та монохромне, — орієнтуватися серед численних можливостей допоможуть фахівці VD MAIS та PHOENIX CONTACT.
15:00-15:30
С. Козюба, керівник напрямку "Світлотехніка та джерела живлення", НВФ VD MAIS
Керування групами світильників, цифрові інтерфейси, сценарії, адаптивні системи керування освітленням із самонавчанням тощо — галузь поступово мігрує від примітивних схем мережа-перетворювач-світлодіоди в бік "розумних" систем освітлення, функціонуючих із урахуванням потреб людей у якісному освітленні.
Втім, сучасні системи освітлення не обов'язково мають бути захмарно дорогими, зарозумілими та складними. Як зробити освітлення "розумнішим" та більш комфортним для користувачів за допомогою стандартного обладнання масового виробництва? На вас чекає огляд можливостей сучасних LED-драйверів та допоміжних пристроїв для побудови систем керування світлодіодним освітленням на прикладі продукції фінського виробника.
10.04.2019
Конференц-зал №1
11:00-12:00
В.В. Сазонов, головний спеціаліст ПА та ВЧ
Високочастотна апаратура передачі аварійних команд РЗ і ПА "ОРІОН-АПК" з використанням протоколу передачі підвищеної перешкодозахищеності. Можливість поєднання з апаратурою, що використовує протоколи з гармонічними сигналами і різними способами кодування.
Високочастотні прийомопередавачі для захистів ПЛ 110 — 750 кВ "ОРІОН-УПЗ". Особливості використання функції передачі команд автоматично апаратурою "ОРІОН-УПЗА".
Використання терміналів "ОРІОН-АРС" в ситемах центральної сигналізації на електропідстанції та блокових щитах електростанцій.
Дискретні входи з автоматичним перемиканням величини вхідного опору.
Цифровий вимірювальний комплекс "Циклон-115". Нові технічні можливості; побудова програм напівавтоматичної перевірки високочастотної апаратури РЗ і ПА, зв'язку, а також пристроїв обробки і приєднання ВЧ-каналів.
12:00-13:00
А.И. Ковалев, региональный менеджер по продажам
Компания SEL разрабатывает, производит, а также выполняет инжиниринговые работы в области защит, мониторинга, управления и автоматизации объектов энергетики и промышленных предприятий. Компания представлена четырьмя новейшими производственными центрами, три из которых находятся в США и один в Мексике. SEL осуществляет поддержку заказчиков через более чем 60 офисов, расположенных на территории США и около 50 региональных представительств по всему миру. SEL осуществляет свой бизнес в 147 странах.
Конференц-зал №2
11:00-12:00
В.Г. Луценко, директор з продажу та маркетингу, Matrix AMM
Основна продукція TeleTec, яку ми представимо на семінарі, — інтелектуальна система обліку споживання електроенергії Matrix AMM®, яка дозволяє енергопостачальним компаніям ефективно отримувати і обробляти дані з великого обсягу лічильників, встановлених у побутових, промислових і комунальних абонентів, а також багатотарифні лічильники електроенергії МТХ з функціями керування навантаженням, обміну даними по цифрових інтерфейсах, що працюють у складі автоматизованих систем обліку електроенергії Advanced Metering Infrastucture (AMI) і Advanced Metering & Management (AMM).
В ході семінару будуть представлені ключові розробки, інноваційні рішення для вимірювання даних і побудови автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), порівняльні характеристики модулів нового покоління, а також успішні реалізовані проекти. Семінар буде цікавий представникам енергопостачальних компаній, проектних організацій, будівельних, монтажних, торгових компаній, розробникам-інтеграторам, девелоперам, а також зарубіжним компаніям. Вхід на семінар для відвідувачів виставок вільний.
12:00-13:00
М.Ю. Шумілов, начальник сектора високовольтних конструкцій і реєструючих приладів, ТОВ "ВО СЗВІ"
Презентація нової розробки ТОВ "ВО СЗВІ" — бездротового реєстратора спрацьовування обмежувачів перенапруг з індикацією струму витоку "ОПН-Візор-II". У рамках презентації будуть також висвітлені проблеми безпеки при контролі ОПН в експлуатації, варіанти застосування бездротових датчиків, переваги і недоліки датчиків і методів контролю стану обмежувачів перенапружень, які вже давно впроваджені в експлуатацію і успішно використовуються в енергетиці.
14:00-15:00
А. Запышный, основатель, компания "ЭДС-ИНЖИНИРИНГ"
15:00-16:30
Р.О. Воєвода, керівник відділу технічної підтримки;
Д.П. Велещук, керівник проекту SiCAD
Нові типові рішення для проектування розподільних ліній 0,4 — 35 кВ.
Особливості та використання реклоузерів Hughes Power System.
Онлайн-сервіс для проектування ЛЕП SiCAD.
Конференц-зал №3
11:00-12:00
А.Л. Обозный, главный технолог, ПАО "Завод ЮЖКАБЕЛЬ"
Кабели с изоляцией из сшитого полиэтилена (пероксидная сшивка) на 6 — 330 кВ:
- одножильные кабели;
- трехжильные кабели;
- трехжильные кабели с общим экраном;
- кабели с алюминиевыми однопроволочными токопроводящими жилами на напряжение 6 — 20 кВ;
- универсальный кабель на напряжение до 35 кВ;
- кабели с экраном из алюминиевых проволок;
- кабели на напряжение до 1 кВ с ПВХ-изоляцией и изоляцией из сшитого полиэтилена;
- кабели для солнечных панелей.
12:00-13:00
С. Каплін
Цікаве: напіврезонансна технологія — цікаве; різні режими перенавантаження та захисту у промислових ланцюгах живлення.
Філософія піклування про акумулятор — технологія подовження життя батарей.
Вибір типу акумулятора та багатоступінчате заряджання — у зарядних пристроях.
Робота при високих температурах. Моніторинг та Контроль.
--> На основі продукції ADEL-System (Італія)
14:00-15:00
Е.А. Хачатрян;
Е.В. Дидур
На семинаре продуктивно обсудим, что такое КАЧЕСТВО, и как его правильно определять. Поговорим о сопротивлении, и как влияют производственные процессы на качество выпускаемой продукции. Узнаем, какой сертификат всё же говорит о реальных гарантиях. Затронем тему европейских аналогов отечественного кабеля.
11.04.2019
Конференц-зал №1
14:00-17:00
Звітна зустріч учасників найбільшої світової виставки в області промислових хайтек — Hannover Messe. Традиційно вже метою зустрічі є питання синхронізації оцінок наших експертів та лідерів думок стосовно світових трендів Індустрії 4.0, та пріоритетів, що слідують з них для України.
Безкоштовно за умови попередньої реєстрації.
Конференц-зал №3
11:00-12:00
Е.А. Хачатрян;
Е.В. Дидур
На семинаре продуктивно обсудим, что такое КАЧЕСТВО, и как его правильно определять. Поговорим о сопротивлении, и как влияют производственные процессы на качество выпускаемой продукции. Узнаем, какой сертификат всё же говорит о реальных гарантиях. Затронем тему европейских аналогов отечественного кабеля.