EN      RU
Головна > Програма

Програма заходів


, ,
10.04.2019
Конференц-зал №1
11:00-12:00
В.В. Сазонов, головний спеціаліст ПА та ВЧ
Високочастотна апаратура передачі аварійних команд РЗ і ПА "ОРІОН-АПК" з використанням протоколу передачі підвищеної перешкодозахищеності. Можливість поєднання з апаратурою, що використовує протоколи з гармонічними сигналами і різними способами кодування.
Високочастотні прийомопередавачі для захистів ПЛ 110-750 кВ "ОРІОН- УПЗ". Особливості використання функції передачі команд автоматично апаратурою "ОРІОН- УПЗА".
Використання терміналів "ОРІОН- АРС" в ситемах центральної сигналізації на електропідстанції та блокових щитах електростанцій.
Дискретні входи з автоматичним перемиканням величини вхідного опору.
Цифровий вимірювальний комплекс "Циклон-115". Нові технічні можливості; побудова програм напівавтоматичної перевірки високочастотної апаратури РЗ і ПА, зв'язку, а також пристроїв обробки і приєднання ВЧ-каналів.
12:00-13:00
А.И. Ковалев, региональный менеджер по продажам
Компания SEL разрабатывает, производит, а также выполняет инжиниринговые работы в области защит, мониторинга, управления и автоматизации объектов энергетики и промышленных предприятий. Компания представлена четырьмя новейшими производственными центрами, три из которых находятся в США и один в Мексике. SEL осуществляет поддержку заказчиков через более чем 60 офисов, расположенных на территории США и около 50 региональных представительств по всему миру. SEL осуществляет свой бизнес в 147 странах.
Конференц-зал №2
11:00-12:00
В.Г. Луценко, директор з продажу та маркетингу, Matrix AMM
Основна продукція TeleTec, яку ми представимо на семінарі, — інтелектуальна система обліку споживання електроенергії Matrix AMM®, яка дозволяє енергопостачальним компаніям ефективно отримувати і обробляти дані з великого обсягу лічильників, встановлених у побутових, промислових і комунальних абонентів, а також багатотарифні лічильники електроенергії МТХ з функціями керування навантаженням, обміну даними по цифрових інтерфейсах, що працюють у складі автоматизованих систем обліку електроенергії Advanced Metering Infrastucture (AMI) і Advanced Metering & Management (AMM).
В ході семінару будуть представлені ключові розробки, інноваційні рішення для вимірювання даних і побудови автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), порівняльні характеристики модулів нового покоління, а також успішні реалізовані проекти. Семінар буде цікавий представникам енергопостачальних компаній, проектних організацій, будівельних, монтажних, торгових компаній, розробникам-інтеграторам, девелоперам, а також зарубіжним компаніям. Вхід на семінар для відвідувачів виставок вільний.
12:00-13:00
М.Ю. Шумілов, начальник сектора високовольтних конструкцій і реєструючих приладів, ТОВ "ВО СЗВІ"
Презентація нової розробки ТОВ "ВО СЗВІ" — бездротового реєстратора спрацьовування обмежувачів перенапруг з індикацією струму витоку "ОПН-Візор-II". У рамках презентації будуть також висвітлені проблеми безпеки при контролі ОПН в експлуатації, варіанти застосування бездротових датчиків, переваги і недоліки датчиків і методів контролю стану обмежувачів перенапружень, які вже давно впроваджені в експлуатацію і успішно використовуються в енергетиці.
Конференц-зал №3
11:00-12:00
А.Л. Обозный, главный технолог, ПАО "Завод ЮЖКАБЕЛЬ"
Кабели с изоляцией из сшитого полиэтилена (пероксидная сшивка) на 6 — 330 кВ:
- одножильные кабели;
- трехжильные кабели;
- трехжильные кабели с общим экраном;
- кабели с алюминиевыми однопроволочными токопроводящими жилами на напряжение 6 — 20 кВ;
- универсальный кабель на напряжение до 35 кВ;
- кабели с экраном из алюминиевых проволок;
- кабели на напряжение до 1 кВ с ПВХ-изоляцией и изоляцией из сшитого полиэтилена;
- кабели для солнечных панелей.
12:00-13:00
С. Каплін
Цікаве: напіврезонансна технологія — цікаве; різні режими перенавантаження та захисту у промислових ланцюгах живлення.
Філософія піклування про акумулятор — технологія подовження життя батарей.
Вибір типу акумулятора та багатоступінчате заряджання — у зарядних пристроях.
Робота при високих температурах. Моніторинг та Контроль.
--> На основі продукції ADEL-System (Італія)