EN      RU
Головна > Каталог 2009 > Участник выставки

Участник выставки


CHIP NEWS Украина
CHIP NEWS Ukraine


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wwwin/www/homes/asutp.euroindex.ua/main/tpl/catall_09.php on line 50
Адреса Україна, Київ, вул. Ніжинська, 29е, оф. 9
Тел. (044) 490-7499
Факс (044) 490-7430
E-mail
Інтернет http://www.chipnews.com.ua


Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/wwwin/www/homes/asutp.euroindex.ua/main/tpl/catall_09.php on line 68
"CHIP NEWS Украина/Инженерная микроэлектроника" — науково-технічний журнал, який є найбільш авторитетним українським виданням у галузі мікроелектроніки. На його сторінках подаються огляди, статті, схеми, рекомендації з застосування виробів електронної техніки, аналізується ринок електронних компонентів, стан та тенденції його розвитку, економічні та правові питання виробництва та сертифікації виробів електронної техніки, наводяться відомості про українських та закордонних фірм-виробників та їх дистриб’юторів.
Журнал призначений для фахівців, що відповідають за комплектацію виробництва, технологів, професійних інженерів-розробників електронної апаратури, керівників фірм-виробників, що використовують в своїх розробках закордонні та вітчизняні електронні компоненти.
Запрошуємо вас до співробітництва. З задоволенням розповімо про вашу фірму на сторінках нашого журналу, розмістимо інформаційні матеріали, технічні та оглядові статті, рекламні модулі.
Журнал "CHIP NEWS Украина/Инженерная микроэлектроника" сьогодні — це не менше 120 сторінок повнокольорового друку формату А4, наклад — 2 000 екземплярів.
Періодично і тільки для передплатників журнала додається один або кілька CD-дисків різних фірм-виробників.
Оформити передплату по Україні можна:
• за каталогом Укрпошти, передплатний індекс 21934;
• за каталогами агентств "Самміт", KSS, "Ідея", "ПресЦентр", "МіМ", "Меркурій", "Періодика", "Бліц-Інформ", "Фактор-Преса" та інших, з кур’єрською доставкою;
• через редакцію, з будь-якого номера.

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/wwwin/www/homes/asutp.euroindex.ua/main/tpl/catall_09.php on line 72
CHIP NEWS Ukraine features news, reviews and articles concerning the Ukrainian electronics industry. It contains the latest news from both local and international distributors and manufacturers. Regular features focus on circuits, product application notes and market analysis for the electronic components and microelectronics industries. Chip News Ukraine regularly includes manufacturer and distributor CD-ROMs which are given to subscribers free-of-charge.
The magazine is read by engineers, developers and managers, who use foreign and domestic electronic components in their designs.

Види діяльності: